REGULAMIN DARMOWE ZAPROSZENIE

   
REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „Zaproszenie do Twojej Kliniki na darmową konsultację wraz z pomiarem”
Promocja dotyczy: Zaproszenia do Twojej Kliniki na darmową konsultację z Pomiarem składu ciała oraz analizą wyników pomiaru.
Konsultacja dietetyczna z pomiarem składu ciała oraz analizą wyników trwa do 30 minut.
Konsultacja dietetyczna z pomiarem składu ciała oraz analizą wyników jest jednorazowa w terminie od pierwszego dnia jego zamówienia do ostatniego dnia zamówienia cateringu dietetycznego. W Celu umówienia  wizyty należy skontaktować się z Twoją Kliniką dzwoniąc pod numery telefonów: tel. +48 22 262 80 80 ; tel. +48 797 009 757 lub pisząc maila na adres: recepcja@twojaklinika.pl Adres siedziby Twojej Kliniki: Al. Jerozolimskie 123 A (Budynek Millenium Plaza IV p.) 02-017 Warszawa
1. Okres trwania oferty promocyjnej
W okresie od 20.04.2016 r. do odwołania Smak i Zdrowie wprowadza ofertę promocyjną pod nazwą „Zaproszenie do Twojej Kliniki na darmową konsultację wraz z pomiarem”.
Pomiar składu ciała opiera się na technice bioimpedancji i polega na pomiarze oporu tkanek na przepływ prądu o niskim Natężeniu. Analiza wyników pomiarów składu ciała zawiera parametry takie jak m.in.:
• zawartość tkanki tłuszczowej (w tym wewnątrzbrzusznej)
• wody zewnątrz i wewnątrz - komórkowej
• masę mięśni, protein i minerałów
• określenie wieku metabolicznego
PRZECIWSKAZANIA DO BADANIA
• Epilepsja
• Defibrylatory i stymulatory serca
• Ciąża
• Metalowe implanty w ciele – mogą zniekształcić pomiar badania
• Miesiączka – mogą zniekształcić pomiar badania
WARUNKI POMIARU
✓ Badanie najlepiej wykonywać na czczo lub 3-6 godzin po spożyciu ostatniego posiłku
✓ Nie spożywać 24 godziny przed badaniem napojów na bazie kofeiny (kawa, herbata, napoje
energetyzujące)
✓ Nie spożywać przez 24 godziny przed badaniem alkoholu
✓ Unikać dużego wysiłku fizycznego 12 godzin przed pomiarem
✓ Nie przyjmować w dniu pomiaru diuretyków (jeśli to możliwe)
✓ Mikcja około 30 minut przed badaniem
JAK WYGLĄDA POMIAR?
✓ Pomiar dokonywany jest w pozycji stojącej na boso
2. Warunki oferty
2. 1 Z oferty promocyjnej „Zaproszenie do Twojej Kliniki na darmową konsultację” mogą skorzystać osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat oraz w okresie trwania oferty promocyjnej złożyły zamówienie na zestaw dietetyczny dostarczany przez co najmniej 30 dni kalendarzowych.
3. Zasady oferty promocyjnej
3.1. Cena zestawu dietetycznego (obejmująca posiłki na jeden dzień dla jednej osoby) zamówionego pozostaje zgodna z cennikiem zamieszczonym na stronie www.smakizdrowie.pl
3.2 Zamówienie na zestawy dietetyczne można złożyć poprzez rozmowę telefoniczną z konsultantem, poprzez wysłanie maila zamawiam@smakizdrowie.pl lub wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej www.smakizdrowie.pl. Potwierdzeniem przyjęcia zamówienia i warunków jest mail „potwierdzenie zamówienia” przesłany na adres wskazany przez Klienta.
3.3 Maksymalny okres realizacji zamówienia jest ograniczony do momentu zakończenia oferty promocyjnej, z zastrzeżeniem, że jeżeli zamówienie zostało złożone i rozpoczęto jego realizację w okresie trwania promocji - warunki promocyjne dla tych zamówień zostają niezmienione do momentu zrealizowania zamówienia do końca.
3.5 smakizdrowie.pl nie dokona zwrotu należności za niewykorzystane częściowo lub w całości zamówienie, jeżeli zamówienia nie wykorzystano z winy klienta.
3.6 Klient ma prawo dokonać zmiany terminu dostawy oraz zmiany miejsca dostawy zamówionego zestawu, z zastrzeżeniem że nastąpi to nie później niż 2 dni robocze przed terminem, którego zmiana ta dotyczy.
3.7 Obecna oferta promocyjna nie wpływa na zamówienia złożone przed okresem obowiązywania promocji.
3.8 Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami.
4. Inne postanowienia
4.1 Smak i Zdrowie.pl zastrzega sobie prawo do zakończenia niniejszej promocji w dowolnym terminie bez konieczności podawania przyczyn.
4.2 Smak i Zdrowie.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym terminie bez konieczności podawania przyczyn

NASZE PRZEPISY SZEF KUCHNI POLECA

Salsa z wędzonego łososia

Szybko i zdrowo!

czytaj więcej

Sok ananasowo - selerowy

Pyszny sok, idealna propozycja dla chcących zrzucić zbędne kilogramy

czytaj więcej

Gazpacho warzywne

Hiszpańska zupa

czytaj więcej

Makaron ryżowy z pieczoną papryką, cukinią i sosem tofu

Bezglutenowa propozycja obiadowa

czytaj więcej
  

NASI PARTNERZY

      Chcesz dostawać aktualne wiadomości? Zapisz się do Newslettera!

Zapisując się do Newslettera Smak i Zdrowie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, stosownie do dyspozycji przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883 z późn. zm.), na potrzeby kontaktu przez konsultantów Smaku i Zdrowia.

  1. Regulamin


Catering Dietetyczny Smak i Zdrowie to urozmaicona, smaczna, dobrze zbilansowana dieta oraz zawsze świeże, bogate w witaminy i substancje odżywcze posiłki dostarczane codziennie do domu lub biura.
Nasza oferta to zestawy w wersji standard: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal 3000 kcal oraz 3500 kcal, dieta wegetariańska, dieta wegetariańska plus ryby, dieta dla osób aktywnie uprawiających sport 3000 kcal, dieta dla kobiet w ciąży i matek karmiących, dieta bezglutenowa, dieta indywidualna.
Catering dietetyczny Warszawa i okolice (dieta pudełkowa)