REGULAMIN 3 ZESTAWY

   
REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „Razem jest łatwiej wytrwać na diecie – razem to też TANIEJ”

Promocja dotyczy: specjalnej ceny zestawów dietetycznych smakizdrowie.pl zamówionych i opłaconych w okresie trwania oferty promocyjnej pod warunkiem zamówienia oraz łącznej dostawy przynajmniej 3 zestawów na ten sam dzień pod ten sam adres. Rabat wynosi 5% za każdy zamówiony zestaw na każdy dzień.
1. Okres trwania oferty promocyjnej
W okresie od 20.04.2016 r. do odwołania Smak i Zdrowie wprowadza ofertę promocyjną pod nazwą „Razem jest łatwiej wytrwać na diecie – razem to też TANIEJ”.
2. Warunki oferty
2.1 Z oferty promocyjnej „Razem taniej” mogą skorzystać osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat oraz w okresie trwania oferty promocyjnej złoży zamówienie na zestawy dietetyczne dostarczane przez co najmniej 14 dni kalendarzowych.
2.2 Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie, przez jedną lub kilka osób:
- przynajmniej 3 zestawów (dla przynajmniej 3 osób)
- na ten sam dzień,
- dostarczanych do tej samej lokalizacji, tj. pod dokładnie ten sam adres przez jedną lub kilka osób (identyczna nazwa ulicy, nr domu, numer mieszkania, identyczna godzina dostawy) i
- odbieranych lub pozostawianych w miejscu odbioru jednocześnie.
3. Zasady oferty promocyjnej
3.1. Cena zestawu dietetycznego (obejmująca posiłki na jeden dzień dla jednej osoby) zamówionego i opłaconego w okresie trwania promocji jest niższa o 5% od ceny standard:

3.2 W cenie zestawu dietetycznego znajduje się dostawa zestawu, jeżeli adres dostawy znajduje się w bezpłatnej strefie dostaw. W pozostałych przypadkach – pobierana będzie opłata za dostawę w wysokości ustalanej indywidualnie.
3.3 Zamówienie na zestawy dietetyczne można złożyć telefonicznie, wysyłając e-mail na adres: zamawiam@smakizdrowie.pl lub wypełnienie formularza zamówienia na stronie internetowej www.smakizdrowie.pl. Potwierdzeniem przyjęcia zamówienia i warunków jest mail „potwierdzenie zamówienia” przesłany na adres e-mail wskazany przez Klienta.
3.4 Złożone zamówienie można wykorzystać w okresie od 20.04.2016 r. do zakończenia trwania promocji.
3.5 W przypadku dokonania zmian w zamówieniu, rezygnacji z części zestawów lub zmiany terminów ich realizacji, przez którą nie zostanie spełniony warunek dostarczania przynajmniej 3 zestawów (dla przynajmniej 3 osób) na ten sam dzień, do tej samej lokalizacji (pod ten sam adres) w tym samym terminie – do pozostałych zestawów zostanie doliczona różnica zgodnie ze standardowym cennikiem.
3.6 W przypadku osób, które złożyły i opłaciły zamówienie na warunkach standardowych (ale
miało to miejsce już w trakcie okresu trwania niniejszej promocji) mogą zostać zastosowane warunki promocyjne.
3.7 Zastosowanie warunków promocji będzie miało miejsce od dnia, gdy do jednej lokalizacji dostarczane będą przynajmniej trzy zestawy. Rozliczenie różnicy w płatnościach odbywa się wówczas poprzez przedłużenie zamówienia o ilość dni odpowiadającą wspomnianej różnicy lub poprzez rozliczenie powstałej w ten sposób nadpłaty w kolejnym zamówieniu.
3.8 Maksymalny okres realizacji zamówienia jest ograniczony do momentu zakończenia oferty promocyjnej, z zastrzeżeniem, że jeżeli zamówienie zostało złożone i rozpoczęto jego realizację w okresie trwania promocji - warunki promocyjne dla tych zamówień zostają niezmienione do momentu zrealizowania zamówienia do końca, nie dłużej jednak niż 100 dni od dnia zakończenia (odwołania) promocji.
3.9 Niewykorzystanie w całości lub w części opłaconego zamówienia w terminie określonym w punkcie 3.4 regulaminu z winy zamawiającego powoduje przepadnięcie .
3.10 smakizdrowie.pl nie dokona zwrotu należności za niewykorzystane częściowo lub w całości zamówienie, jeżeli zamówienia nie wykorzystano z winy klienta.
3.11 Klient ma prawo dokonać zmiany terminu dostawy oraz zmiany miejsca dostawy zamówionego zestawu, z zastrzeżeniem że nastąpi to nie później niż 2 dni robocze przed terminem, którego zmiana ta dotyczy.
3.12 Zmiana terminu dostawy oraz zmiana miejsca dostawy zamówionego zestawu w terminie późniejszym niż wymieniony w punkcie 3.11 jest niemożliwa.
3.13 Obecna oferta promocyjna nie wpływa na zamówienia złożone przed okresem obowiązywania promocji.
3.14 Niniejsza promocja nie łączy się z innymi promocjami.
4. Inne postanowienia
4.1 Smak i Zdrowie.pl zastrzega sobie prawo do zakończenia niniejszej promocji w dowolnym terminie bez konieczności podawania przyczyn.
4.2 Smak i Zdrowie.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym terminie bez konieczności podawania przyczyn.

NASZE PRZEPISY SZEF KUCHNI POLECA

Salsa z wędzonego łososia

Szybko i zdrowo!

czytaj więcej

Sok ananasowo - selerowy

Pyszny sok, idealna propozycja dla chcących zrzucić zbędne kilogramy

czytaj więcej

Gazpacho warzywne

Hiszpańska zupa

czytaj więcej

Makaron ryżowy z pieczoną papryką, cukinią i sosem tofu

Bezglutenowa propozycja obiadowa

czytaj więcej
  

NASI PARTNERZY

      Chcesz dostawać aktualne wiadomości? Zapisz się do Newslettera!

Zapisując się do Newslettera Smak i Zdrowie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, stosownie do dyspozycji przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883 z późn. zm.), na potrzeby kontaktu przez konsultantów Smaku i Zdrowia.

  1. Regulamin


Catering Dietetyczny Smak i Zdrowie to urozmaicona, smaczna, dobrze zbilansowana dieta oraz zawsze świeże, bogate w witaminy i substancje odżywcze posiłki dostarczane codziennie do domu lub biura.
Nasza oferta to zestawy w wersji standard: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal 3000 kcal oraz 3500 kcal, dieta wegetariańska, dieta wegetariańska plus ryby, dieta dla osób aktywnie uprawiających sport 3000 kcal, dieta dla kobiet w ciąży i matek karmiących, dieta bezglutenowa, dieta indywidualna.
Catering dietetyczny Warszawa i okolice (dieta pudełkowa)